Koniec roku szkolnego- list Dyrektora Szkoły

2020-06-25 23:30

Szanowni Państwo,

Uczniowie i Rodzice

Rozpoczynamy wakacje – oczekiwany przez wszystkich czas letniego wypoczynku i  wytchnienia od codziennych obowiązków. Rok szkolny 2019/20 był dla wszystkich bardzo trudny. Zawieszenie zajęć i kształcenie na odległość to niecodzienna i trudna sytuacja w szczególności dla uczniów pozbawionych bezpośredniego kontaktu z nauczycielami i rówieśnikami. Ale dzięki wzmożonemu wysiłkowi wszystkich, dokończyliśmy rok szkolny.

Już rozpoczynamy przygotowania do nowego roku szkolnego 2020/2021. W okresie wakacji czeka nas przeprowadzka do nowego budynku szkoły przy ul. Piotra Wysockiego 51.

To dzięki inicjatywie i staraniom śp. Dyrektora Mieczysława Pietruchy, władze dzielnicy Warszawa Targówek podjęły decyzję o inwestycji w wysokości 22 000 000 złotych.

Wreszcie Zespół Szkół nr 34 im. Mieszka I będzie miał WŁASNĄ SIEDZIBĘ, na którą czekaliśmy od kilku lat z wielkim utęsknieniem. W nowym budynku będziemy mieli do dyspozycji dwukrotnie większą powierzchnię pomieszczeń, nowe wyposażenie, dużą własną salę gimnastyczną, siłownię, a przede wszystkim lepszą lokalizację.

Życzę spokojnego, a przede wszystkim bezpiecznego wypoczynku.

 

                                                                                                                        Z pozdrowieniami

                                                                                 

                                                                                                       Sławomir Zieliński

         Dyrektor Zespołu Szkół nr 34 im. Mieszka I

Facebook