Europejski Tydzień Sportu

2020-09-22 22:48

Europejski Tydzień Sportu

Dzisiaj w pierwszym dniu obchodów Europejskiego Tygodnia Sportu pod hasłem #BeActive w naszej szkole odbyły się rozgrywki w tenisie stołowym na świeżym powietrzu, w których wyłoniliśmy Króla (właściwie Królową) ping-ponga-Tetianę Mazalovą

Serdecznie gratulujemy i zachęcamy do uczestnictwa w innych konkurencjach w kolejnych dniach

Kolejny dzień...

Za nami drugi dzień obchodów ETS #BeActive w naszej szkole. Dzisiaj wyłoniliśmy kolejnego Króla - Jakuba Woźniaka i Królową - Kamilę Lisowską (Królowie rzutów wolnych w koszykówce. W dzisiejszej konkurencji uczestnicy musieli wykazać się koncentracją i celnością oraz mając limit czasowy, szybkością.

Kolejny aktywny dzień (3-ci) za nami w ramach ETP #BeActive. Dzisiaj wyłoniliśmy najszybszego człowieka w Mieszku, a został nim Bartłomiej Izak. Gratulujemy.

Dzisiaj – dzień czwarty - uczniowie zmierzyli się umiejętnościami z zakresu piłki siatkowej. Ich zadaniem było jak najdłuższe utrzymanie piłki, odbijając oburącz dołem i oburącz górą w wyznaczonym polu (okręgu). Najlepszą w tej konkurencji okazała się Julia Pytrus

Gratulujemy !!!

Zwycięzcom i pozostałym uczestnikom gratulujemy oraz zapraszamy do uczestnictwa w kolejnych konkurencjach, które czekają w przyszłych dniach.

 

 

 

 

Facebook