Wyszukiwarka
BIP

BIP

DZWONKI

1.    800  -       845

2.    855  -       940

3.    950  -     1035

4.   1045  -    1130

5.   1140  -    1225

6.   1240  -    1325

7.  1335  -    1420

8.  1430  -   1515

9.  1520  -   1605

Kondolencje

 

Ś.P. Pan Mieczysław Pietrucha 

wieloletni

Dyrektor Szkoły 

 

Pracownicy i Uczniowie Zespołu Szkół nr 34     im. Mieszka I

Nauczyciele

Przedstawiamy najbardziej przyjazną uczniowi kadrę pedagogiczną z Mieszka! 

Dyrektor Zespołu Szkół nr 34 - mgr inż.  Sławomir Zieliński  

Zastępca dyrektora - mgr Beata Biełokozowicz - język rosyjski, informatyka, doradca zawodowy

Zastępca dyrektora - mgr Lech Pawłowski - pedagog 

mgr Beata Lenart – Kierownik Szkolenia Praktycznego, wychowanie fizyczne 

mgr inż. Teresa Pawlik –– Kierownik Szkolenia Praktycznego,  geografia, fizyka  

mgr Ewa Grefkowicz– pedagog szkolny, wychowanie do życia w rodzinie  

mgr Anna Dębowska – język polski  

mgr Aleksandra Dmowska – język polski, EDB 

mgr Katarzyna Brzesławska - Krzyszczak -  język polski, informatyka   

mgr Beata Doroś-Woźniak - – język polski  

mgr Agnieszka Jakubowska - język polski, historia 

mgr Ilona Dobrzyńska- język angielski  

mgr Anita Kwiatulska- język angielski  

mgr Anna Szymańska- język angielski 

mgr Anna Fularczyk – język angielski  

mgr Danuta  Tryniszewska  - język rosyjski 

mgr Małgorzata Pachucka - język niemiecki 

mgr Agata Krzemińska - matematyka, informatyka, przedmioty fryzjerskie  

mgr Irena Mąkosa– matematykaprzedmioty zawodowe 

mgr Magdalena Ołdak– matematyka, przedmioty zawodowe fryzjerskie 

mgr Łukasz Zagozda - fizyka, matematyka  

mgr Wiesława Dziklińska –  WOK  

dr Michał Kacprzak - historia, WOS, biologia 

mgr Mariusz Stańczuk – historia, podstawy przedsiębiorczości, religia  

mgr Marcin Matusiak - bhp, edb 

mgr Magdalena Mrugała - opiekun biblioteki 

mgr Luiza Własienko - biologia 

mgr Danuta Jeziorkowska- geografia 

mgr Renata Ładoś – podstawy przedsiębiorczości  

mgr Paweł Skuza – wychowanie fizyczne  

mgr Marek Żerański– wychowanie fizyczne, geografia  

mgr Halina Nowak - przedmioty zawodowe stolarskie 

Małgorzata Kilarska – przedmioty zawodowe  fryzjerskie  

Tomasz Ołtusek - przedmioty zawodowe fryzjerskie  

Sylwia Skibińska - przedmioty zawodowe fryzjerskie 

mgr Martyna Harabin - przedmioty zawodowe budowlane  

mgr Robert Pyszel - przedmioty zawodowe budowlane 

inż.Andrzej Rafałowski  - przedmioty zawodowe budowlane 

mgr Robert Bednarczyk - przedmioty zawodowe – usługi pocztowe 

mgr Joanna Zagalska - przedmioty zawodowe – usługi pocztowe 

mgr Dorota Dobosiewicz-  - przedmioty zawodowe fryzjerskie, kosmetyczne 

Monika Kordowska -  - przedmioty zawodowe kosmetyczne 

mgr Wojciech Dąbrowski -  - przedmioty zawodowe  

Facebook