Wyszukiwarka
BIP

BIP

DZWONKI

1.    800  -       845

2.    855  -       940

3.    950  -     1035

4.   1045  -    1130

5.   1140  -    1225

6.   1240  -    1325

7.  1335  -    1420

8.  1430  -   1515

9.  1520  -   1605

Kondolencje

 

Ś.P. Pan Mieczysław Pietrucha 

wieloletni

Dyrektor Szkoły 

 

Pracownicy i Uczniowie Zespołu Szkół nr 34     im. Mieszka I

II Mazowiecki Konkurs Fryzjerski "GRECKA BOGINI"

W dniu 15.02.2018r. w naszej szkole odbył się  II  Mazowiecki  Konkurs Fryzjerski pod patronatem Mazowieckiego Kuratora Oświaty oraz Burmistrza Dzielnicy Targówek  pt. „Grecka Bogini”

Wzięło w nim udział 21 par z 12 mazowieckich szkół ponadgimnazjalnych:

- Branżowa Szkoła I stopnia z Zespołu Szkół nr 1 im. Stanisława Staszica w Pruszkowie.

-Branżowa Szkoła I stopnia z Powiatowego Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jerzego Siwińskiego w Legionowie

- Branżowa Szkoła I stopnia z Zespołu Szkół w Wołominie

- Branżowa Szkoła I stopnia z Zespołu Szkół nr 1 im. Rotmistrza Witolda Pileckiego w Ostrowi Mazowieckiej

- Branżowa Szkoła I stopnia z Zespołu Szkół nr 2 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Otwocku

- Branżowa Szkoła I stopnia nr 41 z Zespołu Szkół nr 34 im. Mieszka I  w Warszawie

- Technikum z Zespołu Szkół Zawodowych im. Mjr. Henryka Dobrzańskiego „Hubala” w Radomiu”

-Technikum z Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 w Skierniewicach

- Technikum z Zespołu Szkół nr 2 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Otwocku

- Technikum im. Marii Bartkowskiej z Zespołu Szkół Odzieżowych, Fryzjerskich i Kosmetycznych nr 22 w Warszawie

- Technikum nr 27 z Zespołu Szkół nr 21 w Warszawie

- Technikum nr 30 z Zespołu Szkół nr 34 im. Mieszka I  w Warszawie

Zaprezentowali wykonane przez siebie fryzury. Jury oceniało pomysł i stopień trudności fryzury – zgodny z tematem konkursu, walory artystyczne i estetyczne oraz prezentację efektu wykonania zadania: wykreowaną postać.

 

I miejsce:

Oleksiak Marta Branżowa Szkoła I Stopnia nr 41  w Warszawie

II miejsce

Anna Andrysiak  -  Branżowa Szkoła I Stopnia nr 41 w Warszawie

III miejsce

Damian Mil Technikum nr 30  w Warszawie

 

Wyróżnienia w konkursie otrzymali:

Kerim Taganov  -   Technikum Odzieżowe i fryzjerskie

                                        im. Marii Bratkowskiej w Warszawie

Ewelina Gil – Zespół Szkół Zawodowych nr 1 w Skierniewicach

Natalia Stelmaszewska – Branżowa Szkoła I Stopnia w Otwocku

 

Facebook